فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 فرش جهیزیه

فرش جهیزیه 1397/12/26

یکی از رسم ورسوماتی که قدمت دارد واز زمان قدیم تا کنون در ایران رواج دارد واز گذشته تاکنون به سمت تجملات پیش میرود، سنت خرید جهیزیه است. خرید جهیزیه یکی از دغدغه هایی است که خانواده ها با آن درگیر هستند. خب جهیزیه شامل تکه های مختلفی است که یکی از تکه های مهم ان خرید فرش جهیزیه است. فرش جهیزیه خوب فرشی است که تمام ملاک های یک فرش مناسب را داشته باشد. فرش کاشان از جمله فرشهایی است که میتواند یک گزینه خوب برای فرش جهیزیه باشد.نکاتی وجود دارد که درهنگام خرید فرش ماشینی حتما باید مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله این نکات بررسی کیفیت فرش است. کیفیت همیشه اولویت است. البته برخی از افراد اولویت اولشان قیمت است. فرش جهیزیه یکی از تکه های مهم جهیزیه است که جلوه نمودن ان سبب میشود که تمام وسایل جلوه کند وزیبایی خانه را تکمیل میکند. فرش جهیزیه میتواند حس صمیمت را به خانه القا کند. فراموش نکنید چون به دست انسان بافته میشود هرچند ماشین الات نیزدرتولیدش نقش دارند امابه هرحال روح به خانه میبخشد ودرد ودل کارگران بافنده در رج به رجش همراه با نخ ها بافته شده است

 خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید مستقیم فرش از کارخانه 1397/12/23

ایا تاکنون ازدرب کارخانه خرید کرده اید؟ چقدر در مورد سودی که دلالان به دست می اورند آگاهی دارید؟ آیا تمایل دارید باقیمت مناسب فرش دلخواهتان را بخرید ؟ پس با ما در این مقاله همراه شوید.تاپاسخ سوال های بالارا بیابید.

 فرش پله

فرش پله 1397/12/19

یکی از مکانهایی که نیاز به فرش دارد راه پله منزل است. فرش پله نامی است که برای فرشی که در پله پهن میشود گذارده میشود.پله ها جاهایی هستند که رفت وآمد زیادی روی انها میشود. در بعضی مواقع به فکر خرید فرش پله میافتیم. حتی همزمان میتوانید فرش کاشان بخرید وهمراهش برای پله هایتان نیز ست همان طرح ها فرش سفارش دهید از همه نظر برای شما مقرون به صرفه است.خرید از طریق اینترنت نیر مزایای خودش را دارد که در انتهای متن به طور در موردش توضیح خواهم داد.برای تکمیل دکوراسیون خانه میتوانید تابلو فرش نیز سفارش دهید

 هنر رفوگری

هنر رفوگری 1397/12/13

رفوگری شغلی است که امروزه روبه فراموشی است .حرفه ای قدیمی که جوانان امروزی اندک در موردش میدانند. حرفه ای که جان دوباره به فرش میدهد. برخی از فرشها ی نفیس یا فرشهایی که دارای ارزش تاریخی هستندبراثر مشکلاتی مثل بیدخوردگی یا پاره شدن روبه زوال میروند.راهکار، همین رفوگری یا مرمت است. این شغل در برخی شهرها هنوز پابرجاست،اصولا در شهر هایی که هنر فرشبافی هنوز پابرجاست این شغل هنوز وجود دارد شهر های کاشان ،مشهد ،تهران و احتمالا تبریز این شغل هنوز وجود دارد .فرش کاشان که معرف حضورتان هست .

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .