طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 کیسی فرش چیست؟

کیسی فرش چیست؟ 1399/08/06

ممکن است به دلیل سهل انگار فرش دچار چروکی و شکستگی بشود که این امر باعث ایجاد کیسی در فرش می‌شود که در صورت نادیده گرفتن این مشکل، به فرش آسیب جدی وارد شده و از مرغوبیت فرش می‌کاهد.

 پاک کردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش

پاک کردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش 1399/07/15

لواز آرایشی ممکن است به دلیل بی دقتی بر روی فرش ریخته شود و در صورتی که در اسرع وقت اقدام به پاک کردن آن نکنید، ممکن است به فرش اسیب جدی وارد شود.برای پاک کردن لوازم آرایشی های مختلف راهکار های مخصوص و اصولی وجود دارد که با انجام دادن راهکارها می‌توانید لکه ی جدید یا قدیمی ایجاد شده بر روی فرش را ازبین ببرید یا به حداقل برسانید.

 اصولی ترین روش  مراقبت از ریشه فرش چیست؟

اصولی ترین روش مراقبت از ریشه فرش چیست؟ 1399/07/01

ریشه فرش یکی از قسمت های مهم فرش است که مراقبت از آن موجب افزایش طول عمر فرش می‌شود. ریشه های فرش به دلایل مختلفی مانند رفت و آمد زیاد و شست وشوی نامناسب در معرض خطر تغییر رنگ یا کنده شدن هستند. روش های کاربردی زیادی اعم از استفاده از کاورریشه، لفاف دوزی و گره زنی وجود دارد که از وارد شدن آسیب به ریشه فرش جلوگیری می‌کند.

 شال مبل چیست؟

شال مبل چیست؟ 1399/06/25

شال مبل ها یکی از وسایل تزئینی جدید و مقرون به صرفه بوده که استفاده از آن به زیبایی دکوراسیون منزل افزوده می‌شود. شال مبل ها تنوع زیادی در رنگ، اندازه و جنس دارند که مصرف کنندگان را در انتخاب شال مبل ها محدود نکرده است.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .