کلکسیون کهنه نما K70012

کلکسیون کهنه نما K70012

کلکسیون کهنه نما کد K70011

کلکسیون کهنه نما کد K70011

لیلی روناسی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

لیلی روناسی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

نوبهار سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

نوبهار سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 پاک کردن لکه آب میوه ریخته شده روی فرش

پاک کردن لکه آب میوه ریخته شده روی فرش 1399/01/05

لکه های آب میوه یک مشکل شایع است. به خصوص وقتی بچه های کوچک در خانه داشته باشیم. اما این مشکل نیز راه حل دارد. این نکته را برای پاک کردن هر لکه ای در نظر داشته باشید که ابتدا یک مقدار کوچک از فرش را پاک کنید ،اگر به الیاف فرش آسیب وارد نشد ،شما میتوانید بقیه فرش را پاک کنید. حذف آسان لکه های آب میوه هر لکه ای تا تازه است پاک شود ،بهتر پاک میشود. یعنی تا زمانی که لکه به عمق فرش نرسیده است کار آسانتر است. لکه هایی که در ظاهر به نظر پاک کردن انها غیر ممکن است مانند آب انگور ،آب زغال اخته،آب گوجه فرنگی ،آب پرتقال نیز به راحتی و بدون داشتن هزینه پاک میشود.

 10نکته طلایی خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوان خانگی

10نکته طلایی خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوان خانگی 1398/12/25

0نکته طلایی خرید فرش ماشینی برای صاحبان حیوان خانگی فرش از ان دسته لوازم ضروری خانه است که نیاز به مراقبت وحساسیت دارد.تفاوتی ندارد که فرش دست بافت باشد یا فرش ماشینی انچه که مهم است این است که فرش نه تنها به عنوان کفپوش بلکه فرش یکی از اعضای خانه ما ایرانیان است. بنابرایم به دلیل نقش مهمی که فرش در خانه ما ایرانیان ایفا میکند لازم است تا از ان مراقبت کنیم. که البته در خانه هایی که حیوانات خانگی وجود دارد لازم است تا بیشتر به این نکات توجه شود.(زیرا حیوانات بر روی زمین میخوابند و در ارتباط مستقیم با فرش قرار دارند.) توجه به این نکات در هنگام خرید فرش میتواند شما را در نگهداری بهتر از فرش یاری کند.

 فرش اتاق کودک را روشن انتخاب کنیم یا تیره

فرش اتاق کودک را روشن انتخاب کنیم یا تیره 1398/12/11

یکی از لوازم ضروری برای اتاق کودک ،فرش اتاق کودک است. شاید مهمترین جز اتاق کودک ،فرش اتاق کودک باشد. زیرا فرش اتاق کودک به عنوان کفپوش اصلی اتاق کودک محسوب میشود ،بنابراین بدن کودک به طور مستقیم با ان در ارتباط است.

 جلوه فرش ماشینی کاشان در چیدمان منزل

جلوه فرش ماشینی کاشان در چیدمان منزل 1398/12/05

جلوه فرش ماشینی کاشان در چیدمان منزل -چگونه فرشی بخرید تا در دکوراسیون خانه شما جلوه کافی داشته باشد؟(چه فرشی برای دکوراسیون بخرم ؟) -آیا هر فرشی (با هر رنگ وطرحی ) برای خانه شما مناسب است؟ -چرا فرش ماشینی کاشان بخرم؟

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .