کلکسیون کهنه نما K70012

کلکسیون کهنه نما K70012

کلکسیون کهنه نما کد K70011

کلکسیون کهنه نما کد K70011

لیلی روناسی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

لیلی روناسی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

نوبهار سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

نوبهار سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه

خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه 1398/10/29

خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه چه تفاوت قیمتی میان خرید فرش از کارخانه وفروشگاه های غیره وجود دارد ؟ چرا افراد تمایل دارند که فرش کاشان را از کارخانه تهیه کنند؟ آیا کیفیت محصولات در کارخانه در مقایسه با فروشگاه متفاوت است؟ بهترین راه کسب اطلاعات در خرید فرش چه راهی است ؟

 نمایندگی فرش ماشینی کاشان در تهران

نمایندگی فرش ماشینی کاشان در تهران 1398/10/22

از گذشته تاکنون فرش این گوهرناب جایگاه ومنزلت داشته و این جایگاه خود را حفظ کرده است. از فرش نه تنها به عنوان یک کالا بلکه به عنوان فرهنگ وتمدن یک ملت میتوان یاد کرد. فرهنگ وتمدن در کنار واژه فرش سند اصالت فرش است. انچه که سبب شده است که فرش به نماد فرهنگ وتمدن ومیراث گرانبها تبدیل شود،نقوشی است که در هر فرش دیده میشود. نقوش هر فرش نشان از آیین وسنت منطقه ای است که فرش در ان بافته شده است. اما خوشبختانه این هنر مردمان ایران دستخوش تغییر وتحول اندک قرار گرفته است وتوانسته است به همان اصالت گذشته

 مزایای خرید فرش

مزایای خرید فرش 1398/10/11

از گذشته تاکنون فرش یکی از محبوب ترین وسایل خانه در بین مردمان در سرتاسر جهان بوده است. یک وسیله رایج وپرکاربرد که میتواند یک گزینه مناسب برای کفپوش داخلی و خارجی خانه باشد. از طرفی اگر نگاه اقتصادی به فرش داشته باشیم ماندگاری بالاتر در کنار قیمت مناسب ،نسبت به سایر کفپوش ها دارد. در واقع فرش چندین مزیت نسبت به دیگر کفپوش ها دارد که سبب شده است که سایرگزینه ها نتوانند با این کفپوش رقابت کنند. با توجه به ویژگی هایی که در فرش وجود دارد، فرش گرما را به خانه تان اضافه خواهد کرد. فرش بهترین گزینه بر

 مروری با تاریخچه فرش دستباف و فرش ماشینی

مروری با تاریخچه فرش دستباف و فرش ماشینی 1398/10/04

فرش ایران و بحث در خصوص تاریخ آن همواره یکی از مهم ترین مسایل مورد علاقه شرق شناسان اعم از ایرانی و غیر ایرانی بوده است. اما از آنجاییکه اغلب مطالعات انجام شده در این خصوص فاقد بنیاد علمی و به تعبیر دیگر از مبنای صحیح برخوردار نیست در اغلب موارد با نتایج سراسر اشتباه و حتی مغرضانه همراه بوده است.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .