طرح تیمچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح تیمچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح چکاوک فرش ماشینی 700شانه کاشان

طرح چکاوک فرش ماشینی 700شانه کاشان

طرح بادیل فرش مدرن

طرح بادیل فرش مدرن

طرح دل آرا فرش فانتزی

طرح دل آرا فرش فانتزی

جدیدترین اخبار و مطالب

 شال مبل چیست؟

شال مبل چیست؟ 1399/06/25

شال مبل ها یکی از وسایل تزئینی جدید و مقرون به صرفه بوده که استفاده از آن به زیبایی دکوراسیون منزل افزوده می‌شود. شال مبل ها تنوع زیادی در رنگ، اندازه و جنس دارند که مصرف کنندگان را در انتخاب شال مبل ها محدود نکرده است.

 طرح پرطرفدار فرش ماشینی (افشان) را بشناسیم

طرح پرطرفدار فرش ماشینی (افشان) را بشناسیم 1399/06/13

طرح افشان یکی از پرطرفدار ترین طرح های ایرانی بوده این طرح فرش به دلیل وجود رنگ های شاد وروشن درون فرش، به خانه روح تازه می‌بخشد؛ این ویژگی باعث شده فرش هایی با این طرح به عنوان فرش جهیزیه انتخاب شود.

 فرش کهنه نما چگونه تولید میشود؟

فرش کهنه نما چگونه تولید میشود؟ 1399/05/28

امروزه فرش کهنه نما باطرح اصیل ایرانی شباهت زیادی که به فرش های دستبافت که هنر زنان ایرانی است دارد. درگذشته برای تولید فرش کهنه نما از روش های سخت و طولانی استفاده می‌کردند که پاسخگوی درخواست های زیاد امروزنبوده است. امروزه این فرش ها توسط مواد شیمیایی و مراحل پیچیده با طرح ها و رنگ های متنوع تولید می‌شود. شرکت فرش سورنا باتولید انبوه فرش های کهنه نما به صورت صنعتی، نیاز علاقه مندان و خاص پسندان را رفع کرده است.

 شوینده هایی که باعث پوسیدگی فرش می شود

شوینده هایی که باعث پوسیدگی فرش می شود 1399/04/24

یکی از روش های نو کردن دوباره ی فرش های ماشینی شست و شوی آن هاست. اما همین شست و شو که در جهت تمیزی فرش ها صورت می گیرد، اگر زیاد از حد و با استفاده از مواد شوینده ی قوی باشد می تواند ضرر های زیادی را به بار آورد. از جمله ی این ضرر و زیان ها پوسیدگی و به دنبال آن پارگی فرش است.به طور کلی هر عاملی که بتواند الیاف داخلی فرش را تحت تاثیر قرار دهد و منجر به سست شدن و نازک شدن آن ها و هم چنین از هم پاشیدن تار و پود فرش شود را پوسیدگی فرش می نامند.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .