لیلی کرم فرش ماشینی  1000 شانه  کاشان

لیلی کرم فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه  کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 ایران تولید کننده اولین فرش جهان در 6000 سال پیش

ایران تولید کننده اولین فرش جهان در 6000 سال پیش 1398/07/22

انسان از نخستین زمانها برای رهایی خود از سرمای ناراحت کننده ، از وسایل مختلفی استفاده کرده است .حتی قبل از تاریخ ثبت شده ، از خز حیوانات برای این منظور استفاده می شده است. با گذشت زمان ، انواع مختلفی از مواد طبیعی و ساختگی برای فراهم آوردن سطح راحتی و دوام بهتر استفاده شده است.

 تولید ۳۵ میلیون مترمربع فرش ماشینی در کشور

تولید ۳۵ میلیون مترمربع فرش ماشینی در کشور 1398/07/15

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۳۵ میلیون مترمربع فرش ماشینی در کشور است.

 فرش‌های تقلبی معضل صنعت فرش دستباف قم

فرش‌های تقلبی معضل صنعت فرش دستباف قم 1398/07/08

اصغر خوش گفتار روز چهارشنبه درجلسه کارگروه تخصصی فرش دستباف قم در تالار امام جواد (ع) استانداری اظهار داشت: فرش دستباف قم در سال ۱۳۸۹ ثبت ملی و جهانی شد و مولفه های خاص خود را دارد.

 چه تراکمی در فرش ماشینی بهترین است؟

چه تراکمی در فرش ماشینی بهترین است؟ 1398/07/03

تراکم فرش ماشینی در کیفیت و زیبایی فرش بسیار موثر است. ویژگی‌های شانه و تراکم فرش از مهمترین معیارها برای خرید فرشی زیبا و با دوام است. قبل از بررسی بهترین تراکم فرش ماشینی باید بدانید که واژه‌های تراکم و شانه چه تاثیری در دوام و ظاهر فرش ماشینی دارند. این روزها فرش‌های ماشینی با انواع رنگ و طرح در کیفیت‌های مختلف در بازار هستند و به دلیل قیمت مناسب‌تری که نسبت به فرش‌های دستباف دارند بسیار محبوب هستند. یک فرش زیبا ، خوشرنگ و با کیفیت که شانه و بهترین تراکم فرش ماشینی را داشته باشد فرش‌های جذاب

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .