هالیدی ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

هالیدی ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

مهبد سرمه ای فرش ماشینی 700 شانه کاشان

مهبد سرمه ای فرش ماشینی 700 شانه کاشان

الماس سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

الماس سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

حوض نقره ابی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

حوض نقره ابی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 فروشگاه اینترنتی خوب

فروشگاه اینترنتی خوب 1397/11/27

یکی از ضروری ترین وسایلی که هر شخص برای منزل خود نیاز دارد، فرش است. فرش ماشینی یا فرش دستباف تفاوت چندانی ندارد.چون نه فقط در فرهنگ ایرانی، بلکه در بسیاری از فرهنگ ها ، استفاده از فرش در منزل، محیط را به نوعی تکمیل کرده و از طرفی، خانه ای که فرش ندارد گویی، روحی در آن جریان ندارد. از قدیم برای خرید فرش، به کاشان سفر می کرده اند و امروزه به پشتوانه ی این اعتبار و نام، برای تهیه ی فرش ماشینی، از فروشندگان فرش، فرش ماشینی کاشان درخواست می گردد.

 فروش اینترنتی فرش ماشینی

فروش اینترنتی فرش ماشینی 1397/11/24

یکی از کانال های دستیابی به فرش ماشینی کاشان فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان است. اصولا هر شهری مهد و منبع تولید یک جنس است. یکی از کالاهایی که در کاشان تولید می شود، فرش ماشینی است. فروش اینترنتی فرش ماشینی یکی از دغدغه های صاحبان و تولید کنندگان این عرصه گشته است. زیرا بیشتر تولید کنندگان فرش ماشینی کشور در کاشان جمع شده و در این بازار اشباع فروش فرش ماشینی از مشکلات است . که صاحبان این صنعت برای استفاده از بازار ایران و جهان به فروش اینترنتی فرش ماشینی روی آورده اند.

 گلیم

گلیم 1397/11/17

به نقل از استاد علی بهمنی مقاله ی گلیم را با خلاصه ای از سخنان گهربارشان شروع می کنیم. به گفته ی ایشان تاریخ نگاری عملی مردانه به شمار می رود، زیرا اکثر داستان ها و افسانه هایی که از زمان های کهن بازگو و تعریف می شود در هر کدام به نوعی قهرمان اصلی داستان مردان بوده و کمتر از زنان در داستان های تاریخی به عنوان افتخار آفرینان تاریخ، نامی به میان آمده است. مگر اینکه معشوقه ی مردی بوده باشند.

 نیاز کسب و کار به وبسایت

نیاز کسب و کار به وبسایت 1397/11/15

به چه دلیل بهتر است برای برای حرفه و شغل خود وب سایت داشته باشیم؟ امروزه با در نظر گرفتن جایگاه اینترنت و فضای مجازی و همچنین افزایش کاربردهای اینترنت در هر زمینه ای ممکن است برای هر فردی با هر شغل و موقعیت اجتماعی این سوال بوجود بیاید که دلیل لزوم داشتن وب سایت برای شغل خود چیست؟

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .