فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 آیا فرش ماشینی کاشان را میشناسید؟

آیا فرش ماشینی کاشان را میشناسید؟ 1398/03/05

فرش ماشینی کاشان همیشه در همه جا صحبتش بوده وطرفداران خاص خود را دارد. اما آیا تاکنون فکر کرده اید شما که طرفدار این فرش هستید چقدر در مورد سابقه این فرش میدانید. فرش ماشینی حدود50سال پیش پا به ایران گذاشت. بعد درشهر هایی که قطب تولید فرش بود وارد شد. در این سالها فرش ماشینی کاشان انقدر قدرت پیدا کرد که توانست خود را جز اقلام صادراتی قرار دهد. در این بین برخی از کارخانه های بزرگ کاشان از جمله سورنا در نمایشگاه های بین المللی حضور پیدا کردند. بافت فرشهای باکیفیت ودست بافت گونه سبب شده است که تمایل افراد به خرید فرش ماشینی بیشتر شود.

 ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی

ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی 1398/02/30

این مقاله با هدف کمک به هموطنان عزیز در راستای انتخاب بهتر وخرید رضایت مندانه طراحی وبه مرحله تحریر در امده است. در این مقاله ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی به شما دوستان عرضه می گردد.دراین مقاله علاوه بر راهکارهای انتخاب بهترین فرش ،به راهکارهای ماندگاری فرش نیز میپردازیم .تا انتهای مقاله همراهیم کنید. ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی 1)انتخاب فرش متناسب با مکانی که قرار است در انجا پهن شود.(منظور از نظر رفت وامد زیاد یا کم) خب به توصیف مورد اول میپردازیم. به هنگام خرید بهترین فرش در نظر داشته باشیدکه : -فرش در محلی پهن میشود که گرد وغبار زیادی در انجاست

 رنگرزی

رنگرزی 1398/02/21

از گذشته تا کنون همیشه حرف از شغل رنگرزی بوده است. امروزه جوانان کمی با شغل رنگرزی اشنا هستند .این اشنایی کم به مرور زمان سبب میشود که شغل هایی که اصالت به همراه دارند به تدریج ازذهن ها دور شود.شغل رنگرزی ،شغلی کلی است و مواردی از قبیل پوشاک وغیره را در بر میگیرد.

 بیدخوردگی فرش

بیدخوردگی فرش 1398/02/14

از دسته حیواناتی که به فرش آسیب می رسانند میتوان به بیدها ،سوسک سیاه اشاره کرد. این موجودات از طریق تخم ریزی در بین منسوجاتی نظیر فرش شروع به زاد وولد میکند. انها از پشم که پایه تولید فرش میباشد تغذیه میکنند. بیشتر هم اسیب به فرشهای دست بافت میرنند چون پایه اصلی فرشهای دستبافت پشم است. یک تفکر غلط وجود دارد ،افراد گمان میکنند که حشرات بالغ از فرش تغذیه میکنند ونوزادان انها از پشم تغذیه نمیکنند.نوزادان این حشرات برای رشد از پشم موجود در فرش تغذیه میکنند . اگر از قبل نشانه هایی از موریانه یا بید یا سوسک سیاه مشاهده کردید سریعا لاروهایی که از خود به جا گذاشته اند را بیابید وبا مواد مخلفی مثل حشره کش انها را بکشید.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .