پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه  کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

  آغاز به کار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف

آغاز به کار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف 1398/06/03

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف با حضور مقامات ارشد وزارت صنعت آغاز به کار کرد

 بزرگ ترین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف جهان از سوم تا نهم شهریورماه در تهران

بزرگ ترین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف جهان از سوم تا نهم شهریورماه در تهران 1398/05/27

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که از هر لحاظ( از نظر کمیت، کیفیت و تولید) بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف جهان محسوب می شود، با حضور صد ها مشارکت کننده و واحد های تولیدی از مناطق مختلف کشورمان، از سوم تا نهم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود

 فرش کاشان صادراتی

فرش کاشان صادراتی 1398/05/20

نگرش و دیدی که افراد از زمان قدیم نسبت به فرش داشته اند وهم اکنون از فرش دارند ،متفاوت است. دید افراد در گذشته به فرش شبیه یک محصول که جهت فروش بوده و در واقع منبع کسب درامد بوده است. البته تمامی افراد در زمان قدیم نگرش این گونه نداشته اند. برخی افراد کاملا دلی به فرش بافی مشغول بوده اند. اما نگرش در زمان کنون باز هم به دو شکل است. نگرش اول که صرفا ،دید کالا به فرش است. نگرش دوم به عنوان هنر باستانی ایرانی است .

 ایران رتبه  اول تولید فرش دستباف در جهان را در دست دارد

ایران رتبه اول تولید فرش دستباف در جهان را در دست دارد 1398/05/15

رئیس اتحادیه بافندگان فرش‌های دستباف: ایران رتبه اول تولید فرش دستبافت در جهان را در اختیار دارد. به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدعلی زرینه کفش رئیس اتحادیه بافندگان فرش‌های دستباف درباره آخرین وضعیت فرش‌های دستباف اظهار کرد: ایران رتبه اول تولید فرش دستبافت در جهان را در دست دارد.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .