باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

هالیدی سرمه ای فرش 700 شانه کاشان

هالیدی سرمه ای فرش 700 شانه کاشان

نیلا ترمه فرش ماشینی 700 شانه کاشان

نیلا ترمه فرش ماشینی 700 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 چرخه رنگ در منزل چیست وچه کاربردی دارد؟

چرخه رنگ در منزل چیست وچه کاربردی دارد؟ 1398/04/23

عموما کسانی که در حرفه ی طراحی دکوراسیون هستند بیشتر با مقوله چرخه رنگ در ارتباط هستند .الفبای دکوراسیون گسترده است وچرخه رنگ را در بر میگیرد. چرخه رنگ حالت های مختلف رنگ آمیزی را در بر میگیرد . این ترکیب ها میتواند شامل رنگهای مکمل رنگهای هم خانواده وغیره باشد. برای درک بهتر مفهوم رابطه بین رنگها ،برای چیدمان وسایل یا حتی خرید واژه چرخه رنگ معنا میابد.

 خرید از شهر فرش (کاشان)

خرید از شهر فرش (کاشان) 1398/04/16

امروز میخواهیم درمورد خرید از شهر فرش یعنی شهر کاشان صحبت کنیم. قدمت این شهر و بافت تاریخی خاص وهمچنین پیشینه ای که در علوم مختلف دارد شهر فرش یعنی شهر کاشان را به یکی از قطب های گردشگری داخلی وخاجی در منطقه تبدیل کرده است. فرش کاشان که در همه جا معروف است. شهر فرش ،به مکانی گفته میشود که در ان بافت فرش رونق داشته است. شهر فرش یک برند یا نام تجاری نیست. بلکه در واقع این واژه به مکانی اطلاق میشود که زادگاه فرش ومحل رشد وپرورش ان است. در کاشان از زمانهای قدیم تاکنون برخی از مردم کاشان دار قالی در منزل داشته ودارند وشغل پیشینه انها قالی بافی بوده است. هنری که در بین جوانان این شهر کمرنگ شده است.

 برای افزایش طول عمر فرش ماشینی چه کنیم؟

برای افزایش طول عمر فرش ماشینی چه کنیم؟ 1398/04/02

فرش ماشین نیز مانند سایر وسایل خانه به نگهداری نیاز دارد تا سالیان بتواند برای خانه شما کار کند و باکیفیت بماند. فرش ماشینی در قیاس با فرش دست بافت عمر چندان کمتری ندارد .اما با کارهایی میتوانیم این طول عمر را افزایش یاحتی با کارهای اشتباهی باعث کاهش طول عمر فرش شویم. در این مقاله هدفمان افزایش طول عمر فرش است. که در این راستا نکاتی باید رعایت شود.فرشهایی که در سالن پذیرایی پهن میشود جایی معمولا هنگام ورود مهمان اهالی خانه به انجا میروند کمتر فرش پاخور دارد و کمتر درمعرض آسیب است.

 تاثیر رنگ فرش برفضا

تاثیر رنگ فرش برفضا 1398/03/26

امروز میخواهیم در مورد تاثیر رنگ بر روحیات افراد صحبت کنیم. از لحاظ روانشناسی رنگهایی که در پیرامون افراد وجود دارد به شما انرژی القا میکند. روانشناسی رنگها چه میگوید؟ رنگ هارا عنوان کرده و تک تک در مورد انها توضیح می دهیم.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .