فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس آبی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس کرم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

فرنگیس سرمه ای فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 تاثیر رنگ فرش برفضا

تاثیر رنگ فرش برفضا 1398/03/26

امروز میخواهیم در مورد تاثیر رنگ بر روحیات افراد صحبت کنیم. از لحاظ روانشناسی رنگهایی که در پیرامون افراد وجود دارد به شما انرژی القا میکند. روانشناسی رنگها چه میگوید؟ رنگ هارا عنوان کرده و تک تک در مورد انها توضیح می دهیم.

 چه فرشی برای دکوراسیون بخرم؟

چه فرشی برای دکوراسیون بخرم؟ 1398/03/12

نقش فرش در دکوراسیون به نحوی است که هیچ چیز نمیتواند جایگزین ان باشد. فرش قلب خانه است.اگر دکور منزل اصیل انتخاب شود یا اینکه دکور فانتزی انتخاب شود باز جای فرش خالی است. فرش نه تنها کف پوش خانه محسوب میشود بلکه روحیه وانگیزه به خانه القا میکند. ترکیب این رنگها در کنار هم وهمرنگی وتضادی که بین انها وجود دارد هرکدام زیبایی خود را دارد. این به این معنی نیست که حتما باید فرش خانه را از یک جنس گران قیمت تهیه کرد تا به ان خانه زیبایی بخشید ، اما باید یک چیز متناسب با سایر وسایل منزل تهیه کرد و متناسب با کاربری که فرش در ان جا انداخته می شود ، انتخاب گردد.

 ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی

ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی 1398/02/30

این مقاله با هدف کمک به هموطنان عزیز در راستای انتخاب بهتر وخرید رضایت مندانه طراحی وبه مرحله تحریر در امده است. در این مقاله ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی به شما دوستان عرضه می گردد.دراین مقاله علاوه بر راهکارهای انتخاب بهترین فرش ،به راهکارهای ماندگاری فرش نیز میپردازیم .تا انتهای مقاله همراهیم کنید. ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی 1)انتخاب فرش متناسب با مکانی که قرار است در انجا پهن شود.(منظور از نظر رفت وامد زیاد یا کم) خب به توصیف مورد اول میپردازیم. به هنگام خرید بهترین فرش در نظر داشته باشیدکه : -فرش در محلی پهن میشود که گرد وغبار زیادی در انجاست

 رنگرزی

رنگرزی 1398/02/21

از گذشته تا کنون همیشه حرف از شغل رنگرزی بوده است. امروزه جوانان کمی با شغل رنگرزی اشنا هستند .این اشنایی کم به مرور زمان سبب میشود که شغل هایی که اصالت به همراه دارند به تدریج ازذهن ها دور شود.شغل رنگرزی ،شغلی کلی است و مواردی از قبیل پوشاک وغیره را در بر میگیرد.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .