هالیدی ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

هالیدی ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

مهبد سرمه ای فرش ماشینی 700 شانه کاشان

مهبد سرمه ای فرش ماشینی 700 شانه کاشان

الماس سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

الماس سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

حوض نقره ابی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

حوض نقره ابی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 انواع جنس فرش ماشینی

انواع جنس فرش ماشینی 1397/10/19

فرش ماشینی فرشی است که از الیاف مصنوعی بافته می شود. الیاف مصنوعی به الیافی گویند که در طبیعت یافت نمی شود. برای مثال پشم نوعی نخ است که از پشم گوسفندان گرفته می شود و برای بافت فرش طبیعی از ان استفاده می شود.این جنس طبیعی خواص مختلفی دارد نظیر اینکه در تابستان سرد و در زمستان گرم می باشد. اما الیاف مصنوعی نظیر اکریلیک که بیشترین شباهت را به پشم دارد این خصوصیت را ندارند. در این مقاله با شما در مورد انواع الیافی که در بافت فرش ماشینی مصنوعی بافته می شود صحبت خواهد شد.

 روش محاسبه تعداد گره یا حلقه در واحد سطح فرش ماشینی

روش محاسبه تعداد گره یا حلقه در واحد سطح فرش ماشینی 1397/09/06

ایزو ۱۷۶۳ برابر با شماره ۸۸۸ استاندارد ملی ایران جهت روش تعیین تعداد گره در واحد سطح می باشد.

 اقداماتی جهت ثبت ملی و جهانی فرش به‌ منظور حمایت  تجاری و اقتصادی

اقداماتی جهت ثبت ملی و جهانی فرش به‌ منظور حمایت تجاری و اقتصادی 1397/08/30

ثبت ملی و جهانی فرش به‌ منظور حمایت تجاری و اقتصادی از حقوق فرش مناطق و جلوگیری سوء استفاده از نشان و شهرت فرش آن مناطق صورت می گیرد.

 چرخه رنگ در منزل چیست و چه کاربردی دارد ؟

چرخه رنگ در منزل چیست و چه کاربردی دارد ؟ 1397/07/24

طراحان دکوراسیون معمولا برای چیدمان منازل از ترکیب رنگ ها استفاده می کنند و معمولا پالت رنگی را استفاده می کنند که در ان چرخه ی رنگ و رنگ های مکمل به کار می رود . و از چرخه ی رنگ برای به تصویر کشیدن و نمایش دادن رنگ های یک طیف رنگ واضح و دیدنی استفاده می کنند . چرخه ی رنگ ابزاری است که به وسیله ی ان می توان به درک بهتری از رابطه ی بین رنگ ها رسید .وقتی به دنبال چیدمان وسایل هستید یا در هر زمینه ای به دنبال خلق یک اثر هستید ، علاوه بر اشکال و فرم ها با مقوله ی رنگ ها سرو کار دارید .

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .