طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 دکوراسیون منزل با فرش قرمز

دکوراسیون منزل با فرش قرمز 1399/10/13

بیشتر مردم ایران خانه‌ی بدون فرش را، خانه‌ای سرد و بی روح می‌دانند. فرش، نقش موثری در دکوراسیون و فضای هر خانه دارد؛ بنابراین انتخاب صحیح رنگ فرش تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارد. فرش‌های ایرانی در طرح‌ و رنگ‌های متنوعی بافته می‌شوند؛ اما دراین بین یکی از پر طرفدارترین رنگ فرش‌ها، فرش لاکی یا قرمز است. برای اینکه فرش قرمز در منزل جذابیت خاصی داشته باشد و باعث دلزدگی نشود، بهتر است از اصول صحیح چیدمان منزل استفاده شود.

 پاک کردن لکه شکلات از روی فرش

پاک کردن لکه شکلات از روی فرش 1399/09/25

ممکن است به علت بی دقتی کودکان مقداری شکلات بر روی فرش ریخته و لکه ی عمیقی ایجاد کند. نسبت به نوع فرش روش های مختلفی برای پاک کردن لکه از روی فرش وجود دارد که در این مقاله به طور کامل و متناسب با الیاف های مصنوعی و طبیعی بیان شده است.

 فرش نانو چیست؟

فرش نانو چیست؟ 1399/09/04

با پیشرفت تکنولوژی فرش و استفاده از ترکیبات فناوری شده و مطابق با تکنولوژی در بافت فرش، این صنعت نیز به صنایع فوق پیشرفته ملحق شده است. خواص انتی باکتریال یکی از مهم ترین ویژگی های فرش های نانو بوده که موجب شده تا نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

 کیسی فرش چیست؟

کیسی فرش چیست؟ 1399/08/06

ممکن است به دلیل سهل انگار فرش دچار چروکی و شکستگی بشود که این امر باعث ایجاد کیسی در فرش می‌شود که در صورت نادیده گرفتن این مشکل، به فرش آسیب جدی وارد شده و از مرغوبیت فرش می‌کاهد.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .