گلستان روناسی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

گلستان روناسی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

آدونیس ترمه فرش ماشینی 700 شانه کاشان

آدونیس ترمه فرش ماشینی 700 شانه کاشان

دردانه سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

دردانه سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

لوکس کرم فرش ماشینی 700 شانه کاشان

لوکس کرم فرش ماشینی 700 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 اختصاص کارت ویژه دریافت خدمات از دولت به صادرکنندگان نمونه

اختصاص کارت ویژه دریافت خدمات از دولت به صادرکنندگان نمونه 1398/09/19

نایب رئیس اتاق ایران با تاکید بر اینکه دولتمردان تمام قد باید در حمایت از صادرکنندگان و توسعه صادرات غیرنفتی کشور گام بردارند،خطاب به اعضای کابینه گفت:نترسید و پشت سر صادرکنندگانتان بایستید.

 فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان 1398/09/12

فرش گستردنی پرزداری است که از الیاف پنبه ،آکریلیک ،پلی استر ،...در بافت ان استفاده میشود. اما خب لقب ماشینی و همچنین کاشان که به خود میگیرد دیگر یک فرش ساده نیست.لقب ماشینی بودن چندان مهم نیست چون فرش ماشینی در سایرشهرها نیز تولید میشود ،آنچه که مهم است این است که این فرش در کاشان تولید شده است ، که همین پسوند اصالت و مرغوبیت ان را تضمین می کند.در انتخاب فرش همیشه اصالت حرف اول را میزند چون اصالت، شناسنامه فرش است وبرای بدست آوردن بهترین ها همیشه لازم است که اول شناخت پیدا کنیم. شناخت در حیطه ف

 نمایش برترین دستبافته‌های ایرانی در نیاوران

نمایش برترین دستبافته‌های ایرانی در نیاوران 1398/09/07

نمایشگاه برندهای برتر فرش و تابلوفرش دستباف ایرانی از تاریخ ۶ تا ۱۵ آذر ماه در محوطه حیاط هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برپا می‌شود.

 انواع سوختگی فرش و راهکارهای ان

انواع سوختگی فرش و راهکارهای ان 1398/09/05

انواع سوختگی فرش وراهکار های ان سوختگی فرش انواع متفاوتی دارد که هر کدام متناسب با نوع سوختگی راهکارهایی دارد. هر کدام از سوختگی های گفته شده نیز خود به دودسته تقسیم بندی میشود ؛سوختگی های جزئی،سوختگی های کلی سوختگی های کلی ،سوختگی هایی هستند که عمیق هستند وحتی باعث سوراخ شدن فرش میشود.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .