پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

پاییزان بادامی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه  کاشان

مارگل سرمه ای فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

باغ ملک سرمه ای فرش 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

مه گل ترمه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 دانستنیهایی جذاب در مورد طرح فرش

دانستنیهایی جذاب در مورد طرح فرش 1398/06/24

طرح های هندسی تمام فرش های این گروه با خطوط افقی، عمودی و موربی که در اندازه های مختلف و نقش های تکرار شونده در سراسر فرش قرار می گیرند تزئین می شوند. این قالی ها توسط ایل های چادرنشین بافته می شود که هر یک نقوش و موتیف های خاص خود را دارند. یک روش مهم تشخیص این که فرش مورد نظر حاصل دست چه ایلی و در چه منطقه ای است، از طریق همین نقوش ویژه میسر می شود.

 راههای شستشو  و نگهداری از فرش

راههای شستشو و نگهداری از فرش 1398/06/17

سلامت افراد خانواده در گرو همه وسایلی است که افراد خانه با انها در تماس هستند. یکی از این وسایل فرش است. برخی فرشها به راحتی میکروب ها درون خود نگه میدارد وبا عبور ومرور بر روی فرش دوباره میکروب ها وارد هوا میشوند.

 اشتغال‌زایی بافندگان و طراحان فرش ایرانی در ترکیه

اشتغال‌زایی بافندگان و طراحان فرش ایرانی در ترکیه 1398/06/05

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران: بیشتر طراحان و بافندگان فرش به ترکیه رفتند/ صهیونیست‌ها در آمریکا برای بازار فرش ایران موانع ایجاد کردند

 فرش برجسته کاشان

فرش برجسته کاشان 1398/06/04

آیاتا به حال به چگونگی فرایند تولید این فرش فکر کرده اید ؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که این فرشها چه تفاوتی با سایر فرشها دارند؟ معایب ومزایای فرش برجسته کاشان چیست؟ فرش کاشان که معرف حضورتان هست .فرش کاشان خود را با کیفیتش ،با اصالتش ،با زیباییش به همه معرفی کرده است. بنابراین مبحث را به سمت فرش برجسته کاشان میبریم. فرش برجسته چگونه تولید میشود ؟

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است . سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد : نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد . هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .