آخرین ویرایش: 1399/03/27

خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه

چه تفاوت قیمتی میان خرید فرش از کارخانه وفروشگاه های غیره وجود دارد ؟

چرا افراد تمایل دارند که فرش کاشان را از کارخانه تهیه کنند؟

آیا کیفیت محصولات در کارخانه در مقایسه با فروشگاه متفاوت است؟

بهترین راه کسب اطلاعات در خرید فرش چه راهی است ؟( در هنگام خرید فرش ماشینی به چه نکاتی دقت کنیم ؟)

***************************************************

چه عواملی سبب میشود تا تفاوت قیمت میان فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه و خرید فرش ماشینی کاشان از فروشگاه به وجود بیاید؟

**هزینه های جانبی مرتبط با ایجاد یک فروشگاه فرش (هزینه حقوق کارکنان ،هزینه اجاره فروشگاه و....)

*-*افزودن سود واسطه گر بر قیمت اصلی فرش سبب میشود که قیمت فرشی که از درب کاخانه تهیه میکنید با فرشی که از فروشگاه تهیه میکنید متفاوت باشد.

دلایل تمایل افراد برای خرید فرش ماشینی کاشان از درب کارخانه :

1)به علت تنوع بالایی که در محصولات کارخانه ها وجود دارد سبب میشود که افرد متمایل به خرید فرش از کارخانه باشند.(این تنوع شامل طرحهای متفاوت ،رنگ بندی های متفاوت است. )

2)امکان سفارش طرح مورد نظر در هر اندازه وفرم وشکلی (شخصی در فروشگاهی طرحی را انتخاب میکند و تقاضا دارد این فرش را در حالت گرد در خانه داشته باشد یا اندازه خاصی مد نظر دارد .اگر شما به صاحب فروشگاه سفارش دهید تا از کارخانه برایتان طرح دلخواهتان را تهیه کند همین مورد سبب میشود که هزینه بالاتری پرداخت کنید.این در حالی است که در کارخانه با قیمت مناسب تر میتوانید طرح دلخواهتان را دریافت کنید.)

3)دریافت ضمانت نامه وگارانتی (فروشگاه ها در قبال خرید فرش ضمانت نامه ندارند. اما شرکتهای تولید کننده فرش خود ضمانت های گاه چندین ساله دارند. این ضمانت نامه شامل خدمات پس از فروش میشود.)

4)اغلب کارخانه ها تا یک هفته امکان پس فرستادن محصول را برای مشتری فراهم میکنند .تا درصورتی که فرش ماشینی کاشان با طرح دلخواهشان ،ان هم به صورت حضوری (که فرد فرش خود را دیده وخریده است .) خرید کرده باشند ،باب دلشان نبود وخواستند تعویض کنند،میتوانند تعویض کنند.

5)مشتری میتواند در صورت خرید فرش ماشینی کاشان از درب کارخانه از تخفیفات ان شرکت به مناسبت های مختلف بهره مند شود.

************************************************************

چرا کیفیت محصولات در کارخانه در مقایسه با فروشگاه متفاوت است ؟

یکی از دلایلی که وجود دارد این است که در فروشگاه ممکن است فرش با کیفیت وممتاز درجه یک به شما فروخته شود در حالی که فرش کیفیت لازم را نداشته باشد و همچنین درجه یک نباشد. این در حالی است که در کارخانه شما میتوانید کیفیت فرش را به راحتی تشخیص دهید چون درکارخانه فرش را میتوانید به خوبی بررسی کنید شناسنامه ان که در پشت فرش درج شده است را مطالعه کنید. همچنین ممکن است با برند فرش ماشینی کاشان فرش به شما فروخته شود در حالی که فرش اصلا تولید کاشان نباشد ،اما زمانی که درب کارخانه تهیه میکنید یا از نمایندگی های خود شرکت فرش در داخل شهرها استفاده میکنید میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید که فرش باکیفیت یا همان فرش ماشینی کاشان تهیه کرده اید. (آسودگی خاطر )

بهترین راه کسب اطلاعات در مورد فرش این است که از منابع موثق وقابل اعتماد تحقیق کنید ودر زمان خرید فرش ماشینی کاشان یک فرد خبره را به همراه خود ببرید .

*************************************

خب در صورتی که برای خرید حضوری درب کارخانه زمان ندارید اما تمایل به خرید فرش ماشینی کاشان دارید شما میتوانید از روشهای دیگر خرید خود را انجام دهید:

-کسانی که در تهران هستند میتوانند به نمایندگی فرش سورنا در تهران مراجعه کنند و فرش دلخواه خود را تهیه کنند یا حتی طرح دلخواهشان را سفارش دهند.

-کسانی که در تهران نیستند میتوانند با مراجعه به سایت شرکت فرش سورنا به آسانی خرید خود را انجام دهند. 

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.