آخرین ویرایش: 1398/11/29

خرید فرش ماشینی ارزان

خرید ارزان در جامعه ای که هم اکنون در ان زندگی میکنیم یک فرصت ویژه است. تفاوتی ندارد که چه وسیله ای را ارزان بخرید اما در وضعیت اقتصادی حال که خانواده ها با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم میکنند ارزان خرید بهترین موقعیت پیش آمده است .اما ارزان خریدن در خرید بعضی وسایل لذت بیشتری دارد.(وسایلی که قیمت بالاتری دارند)در نظر داشته باشید که در مواقع خرید با مطابقت جنس یکسان پی به ارزان بودن یا گران بودن ان ببرید (نه اینکه شما جنس درجه یک را در یک کارخانه با جنس درجه دو کارخانه  دیگر مقایسه کنید.) بنابراین در هنگام خرید دقت کنید که جنس با کیفیت را با قیمت مناسب بخرید نه جنس بی کیفیت را .(مقاله ده راهکار انتخاب بهترین فرش ماشینی میتواند شما را در این تصمیم راهنمایی کند.)

تفاوت فرش ماشینی ارزان با کیفیت وفرش ماشینی ارزان بی کیفیت

در فرش ماشینی ارزان با کیفیت

- از بهترین الیاف در بافت ان استفاده شده است.

-از بهترین دستگاه های روز دنیا در بافت ان استفاده شده است.

- به سلامت شما لطمه وارد نمیکند. - ظرافت و زیبایی نمایان است. 

- در یک کارخانه معتبر بافته میشود.

-از بهترین جنس نخ خاب فرش  استفاده شده است. 

-با یکبار شستشوی فرش رنگهای ان قاطی نمیشود یا فرش از رنگ و رو نمیرود. 

- در برابر حرارت مقاوم است. 

موارد گفته شده برخی از ویژگی های فرش ماشینی ارزان با کیفیت است.سورنا  یکی از شرکتهایی است که  با تولید بهترین فرشهای ماشینی وبه قیمت مناسب سعی در راضی نگهداشتن مشتری میکند . 

اما فرش ماشینی ارزان بی کیفیت چیست؟ 

متاسفانه برخی از شرکت ها کیفیت را فدای ارزانی میکنند و با استفاده از الیاف بی کیفیت فرش تولید میکنند وبا قیمت ارزان به فروش میرسانند. بنابراین ارزان خریدن همیشه بهترین خریدن نیست. 

فرش ماشینی ارزان اعلا ء و درجه یک میتواند به دو دسته تقسیم بندی میشود : 

1)فرش ماشینی ارزان (با تخفیف) در برخی مواقع کارخانه خود تخفیفاتی برای مشتری قرار میدهد که شما میتوانید فرش ماشینی ارزان را در هرشانه وتراکمی بخرید. 

2)خرید فرش ماشینی ارزان به دلیل قدیمی شدن نقشه وطرح

3) اما اگر هیچ یک از حالت های بالا نباشد ،در حالت کلی ،فرش ماشینی 700شانه نسبت به فرش ماشینی 1200شانه وفرش ماشینی 1000شانه قیمت مناسب تری دارد. در نتیجه فرش ماشینی ارزان به شمار میرود. 

فرش های وارداتی ارزان یا فرشهای داخلی

برخی از فرشهای وارداتی  به دلیل اینکه الیاف با کیفیتی در بافت انها استفاده نشده است ، به همین دلیل مقاومت چندانی در برابر حرارت و گرما ندارد ،همچنین این فرشها مقاومتی در برابر شستشو ندارند. این فرشها نازک هستند ونمیتوان از انها به عنوان کفپوش در خانه استفاده کرد.برخی از فرشهای وارداتی به دلیل الیافی که در ان استفاده شده است حساسیت ها وآلرژی هایی ایجاد میکنند. با خرید فرشهای وارداتی هم به تولید داخل لطمه وارد میشود وهم سلامت خود را با خرید این فرشه به خطر انداخته اید. 

چگونه فرش ماشینی ارزان  در بهترین کیفیت وظرافت را میتوانید تهیه کنید ؟؟؟ 

شما میتوانید با استفاده از یکی از راههای خرید ،فرش ماشینی ارزان در بهترین کیفیت وظرافت را برای خانه خود تهیه کنید.

*-*خرید مستقیم فرش از کارخانه 

*-*خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان 

*-*خرید از نمایندگی های فرش ماشینی کاشان در سایر شهرها مثل تهران ،مشهد ،...

برچسب ها:

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.