آخرین ویرایش: 1399/03/17

فرش ماشینی کاشان و خرید از طریق اینترنت

وقتی،کلمه ی فرش کاشان را میشنوید، یاد چه چیزی می افتید؟ فرش کاشان شامل فرش ماشینی کاشان و فرش دستباف کاشان می شود. اصلا چقدر با فرش کاشان آشنایی دارید؟ تا بحال موقع خرید فرش نام فرش کاشان را شنیده اید؟

مگر کسی در دنیا وجود دارد که با نام فرش کاشان و حتی خود فرش کاشان آشنایی نداشته باشد؟ علت محبوبیت فرش کاشان بین کاربران و خریداران این کالا چیست؟ فرش با کدام شانه محبوب است ؟ فرش ماشینی 1200شانه یا.... ؟؟

از جمله شهرهایی که در ایران به تولید فرش ماشینی روی آورد شهر کاشان بود.شهر کاشان در زمینه ی فرش دستباف نیز، سابقه ای طولانی دارد. و همین امر سبب شد تا، به راحتی با تکیه بر تجربه ی چندین ساله خود در زمینه ی تولید فرش ماشینی نیز موفق ظاهر شود.

فرش کاشان، یک برندی است که به وسیله ی کارخانجات مختلف بافته می شود اما، چون همه زیر نام با اعتبار کاشان قرار گرفته اند ، مورد اقبال بیشتری از سایر شهر ها واقع شده اند. زیرا کاشان یک قطب تولید کننده ی فرش ماشینی است و از این لحاظ به یک مرجع برای تهیه ی فرش تبدیل شده است. و وقتی کسی به دنبال فرش برای منزل خود است، ترجیح می دهد ان را از جایی تهیه کند که از نظر اعتبار، تنوع، کیفیت آزموده باشد.

فرش کاشان از جمله این محصولات است که از نظر جنس و نقش و رنگ دارای تنوع قابل قبولی است و اکثر فرش هایی که در نمایشگاه های بزرگ کشور دیده می شود، از جمله فرش های کاشان می باشند.

 

انواع فرش کاشان

ما در این مقاله در مورد فرش ماشینی کاشان صحبت می کنیم. اگر چه فرش کاشان شامل فرش دستباف نیز می شود اما امروزه کاشان در زمینه ی تولید فرش ماشینی گوی سبقت را از تولید کنندگان داخلی و خارجی دزدیده است.

و گفتن این نکته خالی از لطف نیست که فرش کاشان توانسته در یونسکو با شماره 00383 ثبت گردد.

فرش کاشان از نظر شانه و تراکم ، نقشه و رنگ و سایز به دسته های مختلف تقسیم میشود. علاوه بر اینکه شما در بازار به

دنبال فرش کاشان هستید باید تعیین کنید، که این فرش را برای کجا با چه سایز و شکلی، با چه طرح و رنگی و چه شانه و تراکم و جنسی می خواهید.

فرش کاشان به طور کلی فرش دستباف آن به داشتن زمینه لاکی و داشتن حاشیه سرمه ای معروف است. اما در زمینه فرش های ماشینی، به صورت فرش های 700 شانه- فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه دسته بندی میشوند.

از لحاظ نقشه و طرح فرش های ماشینی در انواع ان بافته و طراحی میشود. در سه سبک مدرن ، سنتی و کلاسیک تولید شده و تمامی نقشه های اصیل ایرانی با به کار گیری روشهای طراحی جدید که به مرور زمان و خلاقیت طراحان به وجود امده و به شکل گیری انواع فرش های زیبا مطابق با سلایق جامعه ی بشری کمک کرده است.

 

زیبایی های فرش کاشان

اگر تابحال به بازار فرش کاشان رفته باشید، باید از زیبایی های شگفت انگیز فرش های کاشان در رنگ و طرح متنوع شگفت زده شده باشید. دیدن این همه زیبایی از یک ذهن خلاق و نگاهی زیبا به طبیعت و استادی و چیره دستی طراح ان سرچشمه می گیرد. و برخی از فرش ها از نظر در هم پیچیده شدن شاخ و برگ طرح ها ، و در هم آمیختن رنگ ها باعث هیجان افراد می شوند.

 

خرید فرش ماشینی کاشان از طریق اینترنت

فرش ماشینی یکی از محصولات پر تقاضای کشور است و تولید کنندگانی که در این زمینه فعالیت دارند بسیار زیاد هستند. کاشان یکی از شهرهای ایران است که شهرک های صنعتی متعددی دارد که در زمینه تولید فرش ماشینی فعالیت دارند، و پایتخت فرش ماشینی ایران است و به عنوان دومین رتبه ی صادر کننده ی فرش ماشینی به دنیا تامین کننده ی نیاز جهان به فرش ماشینی نیز میباشد.

این تولید کنندگان که بیش از 80 درصد انها در کاشان گرد امده اند چگونه محصولات شان را به فروش می رسانند؟

امروزه برای فروش بهتر امکانی به نام خرید و فروش اینترنتی به وجود امده است که میتوان هر محصولی اعم از فرش ماشینی را از طریق ان به فروش رساند و خریداران می توانند هر نوع فرش ماشینی را از طریق درگاه های بانکی از طریق اینترنت خریداری نمایند.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی

خرید و فروش اینترنتی در عصر الکترونیک از بهترین روش هایی است که میتوان از ان برای کسب و کار استفاده کرد. خرید از طریق اینترنت به این دلیل گسترش یافت به این دلیل که به راحتی و با کمترین هزینه می توان از پتانسیل موجود در جامعه مبنی بر فروش محصول خود به هر کس در هر جای کره زمین استفاده کرد.

تعداد تولیدکنندگان در هر حوزه و صنعت در حال افزایش است و انها اگر بخواهند به صورت حضوری در یک شهر به خرید وفروش بپردازند، باید هزینه ی بسیاری را صرف محل کار و پرسنل مورد نیاز خود بنمایند و در اخر در یک محیط اشباع از یک محصول به راحتی نمی توان به کسب و کار پرداخت .

از طریق اینترنت جامعه ی اماری بالاتری از خریداران در اختیار شماست که می توانید با روش های مختلف برند خود را بشناسانید و با دادن طرح ها و پوئن های مثبت به کاربران مجازی انها را به سایت خود و خرید از فروشگاه اینترنتی خود دعوت کنید.

و اینگونه با رقبای مجازی و حقیقی خود رقابت نمایید.

اگر شما جز خریداران باشید به طور مسلم خوشحال تر می شوید اگر با فروشگاه اینترنتی ای اشنا شوید که بتوانید به ان اعتماد کرده و جدیدترین محصولات و با کیفیت ترین محصولات را در این فروشگاه دیده و به صورت اینترنتی با قیمت مناسبتر از سایر برند ها خریداری نمایید.

پس خرید اینترنتی اگر به قیمت کارخانه و با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمتها صورت گیرد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و اینگونه افراد به خرید فرش ماشینی از طریق اینترنت تشویق می شوند.

 

برچسب ها:

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.