آخرین ویرایش: 1398/10/23

فروشگاه اینترنتی خوب

سورنا ...

یکی از ضروری ترین وسایلی که هر شخص برای منزل خود نیاز دارد، فرش است. فرش ماشینی یا فرش دستباف تفاوت چندانی ندارد.چون نه فقط در فرهنگ ایرانی، بلکه در بسیاری از فرهنگ ها ، استفاده از فرش در منزل، محیط را به نوعی تکمیل کرده و از طرفی، خانه ای که فرش ندارد گویی، روحی در آن جریان ندارد.

از قدیم برای خرید فرش، به کاشان سفر می کرده اند و امروزه به پشتوانه ی این اعتبار و نام، برای تهیه ی فرش ماشینی، از فروشندگان فرش، فرش ماشینی کاشان درخواست می گردد.

موضوع مهم در انتخاب یک فرش خوب، خرید یک فرش دستباف با کیفیت و یا خرید فرش ماشینی با کیفیت است. پاسخ سوال های زیر ممکن است شما را در دستیابی به یک فرش خوب رهنمون گردد.

چرا فرش ماشینی کاشان ؟ و از کجا باید این فرش را شناخت؟ و اینکه فرش ماشینی کاشان با سایر فرش های تولیدی ایران چه تفاوتی دارد؟

در این مقاله سعی می شود در قالب معرفی یک فروشگاه معتبر اینترنتی، به نحوی، تفاوت یک برند خوب با یک برند بد را با شما، در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع فرش ماشینی خوب، بررسی کنیم.

مقاله مرتبط: فروش اینترنتی فرش ماشینی 

 

 

یک فروشگاه یا نمایشگاه اینترنتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟!

شرکت تولید کننده ی فرش ماشینی سورنا ، برای ارائه ی خدمات به مشتریان خود ، علاوه بر فروش حضوری، به عرضه ی مجازی خدمات خود پرداخته است و انواع فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه ، 700 شانه و تابلو فرش را در نمایشگاه اینترنتی خود عرضه کرده و سالیانی است که به پاسخ به سفارش های خریداران فرش ماشینی مشغول است.

در زمان های نه چندان دور، تنها راهی که برای خرید کالا و فرش ماشینی مقدور بود ، خرید حضوری بود. باید از منزل خارج شده و در سطح شهر به پیدا کردن کالای مورد نظر با ویژگی های مربوطه می پرداختیم. گاهی نیاز بود برای خرید بهینه و اقتصادی ، به منبع تولید کننده ی جنس مربوطه می رفتیم. و این بر همگان روشن است که، کاری مشقت بار و سخت است. و به دلیل صرف انرژی و وقت و هزینه های رفت و آمد بسیار به عقب انداخته می شد. و از طرفی چاره ای نبود اگر کسی کالایی با کیفیت با هزینه ی تولید پایین می خواست باید به تولیدی مربوطه رجوع کرده و در میان انواع کالاهای متنوع موجود در آن شهر یا محل به انتخاب جنس مورد نظر خود می پرداخت.

اما امروزه فروشگاه های فروش و عرضه ی محصولات، تنها به خیابان های شهر و مغازه های با ویترین شیشه ای ، محدود نیست. و برای اطلاع از قیمت یک کالا مجبور نیستیم کل شهر را طی کنیم تا به فروشگاه مورد نظر برسیم. هم چنین برای مقایسه ی قیمت های انواع برند ها لازم نیست چندین هفته وقت خالی کنیم تا روزی به یکی از فروشگاه ها رفته و اجناس آن را بررسی کرده و سپس نتیجه گیری کنیم.

تنها با وصل شدن به شبکه ی اینترنت و چند کلیک و سرچ ساده می توان، انواع فروشگاه ها و تولید کنندگان را رصد کرد و قیمت ها و ویژگی های محصول را مشاهده کرده و از نظرات سایر خریداران زیر محصول استفاده کنیم. و هر موقع موقعیت خرید داشتیم از طریق اینترنتی خرید خود را انجام داده یا سفارش خود را به شرکت مربوطه اطلاع داده و به راحتی منتظر دریافت جنس مورد نظر خود درب منزل باشیم.

 

 

ویژگی ها و مزیت های نمایشگاه اینترنتی سورنا

به طور کلی هر سایتی باید یک سری ویژگی های مطلوب داشته باشد تا بتواند در نظر مخاطب موفق جلوه کند. و در حد حرفه ای و آنچه لایق خریدار است را به آن بدهد.

و در حد حرفه ای و آنچه لایق خریدار است را به آن بدهد.  و هر چه سایت کامل تر باشد نشان از ارزش قائل بودن برای کار و نگاه مشتری خود دارد. و همه ی عوامل سبب اعتبار برند و اعتبار برند سبب ارائه ی خدمات درست و صادقانه به مشتری میباشد.

1- داشتن لوگوی مناسب

یک آرم زیبا برای یک کسب و کار اینترنتی مانند یک کارت ویزیت برای کسب و کار های کوچک و بزرگ ضروری و مهم است. باید یک کسب و کار حرفه ای برای لوگوی خود فکر کرده و آنچه با آرمان های او همخوانی دارد انتخاب کند.

لوگوی یک سایت نشان از اعتبار او دارد. و آن اسم یا زیبایی سایت است که به میزان تجربه و جدی بودن آن برند در این زمینه در نگاه خریدار تاثیر گذار است.

 

2- به دلیل رقابت بالایی که در میان تولید کنندگان فرش ماشینی وجود دارد. تولید کنندگان در کسب و کار اینترنتی برای جلب مشتری سعی می کنند که با طرح هایی که برای شرکت شان مقدور است، محصولاتشان را با تخفیف و طرح های خاص به فروش برسانند. و کاربران با توجه به ویژگی هایی که فروشنده برای او درنظر دارد، تصمیم می گیرد که آیا این برند یا وب سایت را دوست دارد یا خیر؟

بنابراین به وسیله ی یک سایت اینترنتی فروشنده می تواند به طور مستقیم با خریدار خود ارتباط داشته و محصولات را مستقیما در معرض دید خریدار قرار بدهد.

 

3- آخرین اخبار و محبوب ترین

یک برند خوب سعی بر این دارد که اخبار خود را به گوش خریداران خود برساند. یک سایت خوب همیشه به روز است و سایت خود را به روز نگه می دارد.

 

4- یک برند معروف و یک سایت خوب یا به صورت فروشگاهی است یا به صورت نمایشگاهی . محصولات یک سایت نمایشگاهی یا فروشگاهی باید کامل باشد و توضیحات و ویژگی های آن کامل باشد. تا مشتری بتواند جواب سوالهای خود را بگیرد.

و همچنین یک سایت باید شماره های تماس برای پشتیبانی خود داشته باشد. تا اگر سوالی برای مشتری پیش آمد از او بپرسد. یا اینکه بتواند محصولات را پیگیری بنماید.

 

 

5- از جمله دیگر نشانه های خوب بودن یک سایت یا برند، این است که یک فروشگاه اینترنتی گواهینامه های بین المللی داشته و صاحب اعتبار در کشور و سایر نماشگاه های بین المللی باشد.

 

 

برچسب ها:

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.