آخرین ویرایش: 1398/10/23

فروش اینترنتی فرش ماشینی

سورنا شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند...

یکی از کانال های دستیابی به فرش ماشینی کاشان فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان است. اصولا هر شهری مهد و منبع تولید یک جنس است. یکی از کالاهایی که در کاشان تولید می شود، فرش ماشینی است. فروش اینترنتی فرش ماشینی یکی از دغدغه های صاحبان و تولید کنندگان این عرصه گشته است. زیرا بیشتر تولید کنندگان فرش ماشینی کشور در کاشان جمع شده و در این بازار اشباع فروش فرش ماشینی از مشکلات است . که صاحبان این صنعت برای استفاده از بازار ایران و جهان به فروش اینترنتی فرش ماشینی روی آورده اند.

البته نه فقط فرش ماشینی و نه فقط کاشان ، شما برای دستیابی به هر محصول با کیفیت که در شهری در ایران تولید می شود به جای اینکه به آن شهر رفته و به صورت حضوری به خرید بپردازید، می توانید به صورت اینترنتی به خرید محصول مورد نظر خود بپردازید.

از طریق فروش اینترنتی شما می توانید برند خود را در معرض دید عموم قرار داده و از طریق فضای مجازی به راحتی با سایر نقاط ایران و جهان ارتباط بر قرار کرده و محصولات خود را معرفی کرده و در اختیار آنها قرار دهید.

انواع فرش ماشینی :

فرش ماشینی 1200 شانه

فرش ماشینی 1000 شانه 

 

فروش اینترنتی چیست؟

فروش در گذشته، به این گستردگی و به این وسعت نبود. امروزه به اصطلاح دست زیاد شده و افراد زیادی در یک حوزه از فروش و صنعت کار می کنند. و خواه نا خواه کسانی می توانند در زمینه ی فروش و تولید موفق شوند که حرفی برای گفتن داشته باشند و بتوانند خدمت و کیفیتی در قالب محصول تولیدی خود به خریدار ارائه دهند و نام خود را در این حوزه ماندگار کنند.

تا چندی پیش یک فروشگاه بزرگ با دکوراسیون زیبا نیاز بود تا افراد را به خود جذب کرده و در آن زمینه ارائه دهنده ی خدمات خود باشد. اما اکنون انواع محصولات با برند های مختلف و کیفیت های تقریبا یکسان وجود دارد که حتی گوی سبقت را از صاحبان آوازه ربوده و فروش خود را افزوده و برند خود را به همگان در سایر ایران و حتی دنیا می شناسانند.

 شما با یک فروشگاه تنها بازار محلی و شهری را در اختیار دارید که این بسیار خوب است . که در شهر خود شهره باشید. اما با توجه به نیاز بازار و گسترش خود راهی که نیاز است ، استفاده از پتانسیل فضای اینترنت است.

خریداران هستند که در این زمینه از فروش داور بوده و با توجه به اینکه نیازهای شان در این فروشگاه اینترنتی به طور مطلوب رفع می شود یا خیر، می توانند به این فروشگاه رتبه یا درجه دهند. آن را به دیگران معرفی کرده و یا اینکه آن را طرد کرده و به دلیل عدم کیفیت اش دیگر به سراغ آن نروند.

فروشگاه اینترنتی تنها به نفع فروشنده نیست و نفعی که کاربر از جهات مختلف از فروشگاه های اینترنتی می برد در زیر بیان می شود.

 

 

فروشگاه فروش فرش از طریق اینترنت

در فروش اینترنتی فرش ماشینی دو فاکتور هستند که معنی مفهوم خود را از دست داده اند. یکی از این دو زمان و دیگری مکان است. در فروش اینترنتی فرش ماشینی که حدود چند سال است از بعد از رونق گرفتن این حوزه فروش در ایران بیش از پیش روبه رشد و افزایش است، بهترین برندها و اجناس در اختیار تمامی افراد در اقصی نقاط کشور قرار گرفته است.

همه هنگام خرید فرش به دنبال بهترین فرش ماشینی هستند، که باید با توجه به میزان مبلغی که می خواهند هزینه کنند و کیفیتی که فرش مد نظرشان داشته باشد خرید خود را انجام دهند.

در جایی که منبع و معدن یک جنس باشد شما به راحتی می توانید هدف بالا را تحقق بخشید و با همان میزان مبلغی که در دست دارید بهترین خرید خود را انجام دهید.

و از نظر مسافت شما بدون اینکه ، صرف هزینه و انرژی و وقت کنید به راحتی می توانید در اینترنت چرخی زده و انواع فرش ماشینی در برند های مختلف را مقایسه کرده و طرح و رنگ و قیمت مورد نظر خود را یافته و برای خرید آن از طریق اینترنت یا حضوری اقدام کنید.

شاید در شهری دور از کاشان ، به اسم فرش ماشینی کاشان اقدام به عرضه ی فرشی با قیمت بیشتر از حدی که در کاشان وجود دارد، کنند. به همین دلیل شما می توانید ، با حذف واسطه ها از سر راهتان مستقیما به منبع اصلی، یعنی تولید کننده دست یابید.

با حذف واسطه ها از میان خریدار و فروشنده ، تمامی سود آنها نیز حذف شده و فرش ماشینی با قیمت واقعی به دست خریدار میرسد.

 

 

از جمله مزایایی که فروش اینترنتی دارد

1- بدون محدودیت زمانی و مکانی ، برای فروشنده و خریدار این امکان وجود دارد که از طریق اینترنت به فروش و خرید خود بپردازند.

2- هر چقدر فروشگاه شما بزرگ باشد ، باز تعداد محدودی از مشتریان محلی را به خود اختصاص میدهد. البته وجود یک فروشگاه معتبر که کالا یا فرش با کیفیت ارائه می دهد لازم است . اما همانطور که بیان شد چیزی که امروزه ، مهم است، تبلیغات گسترده و شناساندن برند خود به دیگران است. که امروزه تبلیغات دهان به دهان نتیجه نمی دهد و فرش از جمله کالا هایی است که پر مصرف است اما نمی توان نشست تا یک نفر به فرش نیاز پیدا کند و به فروشگاه ما مراجعه کند و فرشی سفارش دهد.

3- به وسیله فروش اینترنتی می توان محصولات را به کل دنیا و سراسر ایران ارسال کرد و حتی نمایندگی گرفت.

4- فروشگاه اینترنتی این امکان را در اختیار خریداران قرار می دهد، که بتوانند محصولات فرش ماشینی را با ویژگی های متفاوت با هم مقایسه کرده و بهترین آن را انتخاب کنند.

5- در فروش اینترنتی خرید به صورت خرید مستقیم از کارخانه صورت گرفته و واسطه ها و سودشان حذف شده و محصول یا فرش ماشینی با قیمت واقعی در اختیار کاربر قرار می گیرد.

 

 

قبل از خرید فروشگاه اینترنتی را بررسی کنید

در صورتی که برای خرید فرش ماشینی جذب یک فروشگاه اینترنتی شدید ، علاوه بر فرشها خود سایت را نیز بررسی کنید. برای اینکار باید اول از هر چیز نماد الکترونیکی سایت که به اینماد موسوم است را بررسی کنید، و اگر با کلیک بر روی آن صفحه ای مبتنی بر تایید مرکز توسعه تجارت الکترونیک باز شده و نشان می دهد آن سایت دارای مجوز رسمی این مرکز می باشد.

علاوه بر این وقتی وارد صفحه ی پرداخت بانکی می شوید، آدرس سایت را بررسی کنید که دارای آدرس معتبر باشد و اکثر صفحات درگاه بانک واقعی دارای https است که در قبل از آدرس بانک قرار دارد.

 

در کل قبل از خرید تحقیق کنید و از کارتی برای پرداخت های اینترنتی خود استفاده کنید که تمام سرمایه شما در آن وجود ندارد.

 

 

برچسب ها:

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.