آخرین ویرایش: 1399/07/02

شرکت فرش سورنا برای پنجمین سال متوالی در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران حضور پیدا کرد.
این نمایشگاه از روز جمعه 22 شهریور ماه 98 آغاز و در 25 شهریور ماه به کار خود خاتمه داد، فرش سورنا در سالن 8-9، غرفه 9 میزبان استقبال کنندگانی از ایران و سایر کشورها بود. در این نمایشگاه از جدیدترین محصولات این شرکت رونمایی شده و نشست های با فروشندگان و بازرگانان داخلی و خارجی ،در راستای عرضه هرچه بهتر و با کیفیت تر محصولات این شرکت به سراسر ایران و صادرات به سایر نقاط جهان برگزار شد.

نمایشگاه

رضا محمودیان  مدیر عامل شرکت فرش سورنا در رابطه با حضور این شرکت بیان کرد:
فرش سورنا با توجه به این که قبلا درچند نمایشگاه خارجی شرکت داشته برای نمایشگاه داخلی، متراژ بیشتری نسبت به سالهای قبل برای غرفه درخواست کردیم و با توجه به این که  از مدت ها پیش این درخواست شده بوده و توقع غرفه بزرگتری داشتیم، اما برای شرکت برگزار کننده نمایشگاه امکان فراهم کردن نبوده و در لحظات آخر تصمیم بر این شده که به همین متراژی که به ما اختصاص دادند که تقریبا 100 متر هست اکتفا کنیم و فعلا حضور خودمون رو داشته باشیم تا سال های بعدی بتونیم غرفه بزرگتری رو درخواست داده و حضوری پررنگ تر داشته باشیم. 
 

نمایشگاه

 

همچنین دررابطه با استقبال بازدیدکنندگان فرمودند : در کل رضایت بخش بود و در روز اول که روز افتتاحیه بود خیلی شلوغ بود واستقبال خوبی  شد ، امسال کارها مقداری گسترده تر هست و رقابت سنگین تری به نسبت سالهای قبل شاهد هستیم و خب مسلما نمایشگاه پربار تر برگزار شده.
ایشان در مورد حضور در نمایشگاه خارجی نیز اشاره نمودند که : ما سه ماه قبل نمایشگاه دموتکس ترکیه رو شرکت کردیم که سومین حضور متوالی ما بود و در آینده نمایشگاه دموتکس شانگهای رو پیش رو داریم که  چهارمین سال هست که قصد شرکت در ان را داریم و انشاالله به مانند سالهای قبل در ان نمایشگاه هم حضور خواهیم داشت.

نمایشگاه

دیدگاه های شما :


.: نظرات شما :.